Nová služba: Péče o online reputaci

25. 10. 2015
4 min

Internet je mocný nástroj pro vaši propagaci a neodmyslitelná součást každodenního života. Kromě řady benefitů vaší firmě přináší i početná rizika, mezi kterými je i online reputace značky. A právě toto téma je vzhledem k povaze nás, Čechů, kdy se snažíme spíše kritizovat, než chválit, velmi důležité. Svěřte nám péči o vaši reputaci na internetu a sami se věnujte důležitějším věcem.

„S námi je vaše online reputace v bezpečí“

Kde se o vaši reputaci postaráme

  • Internetových diskuzích
  • Blozích
  • Sociálních sítích
  • Zbožových vyhledávačích
  • Komentářích pod články
  • Firemních katalozích
  • Dalších webových službách

Proč chcete péči o online reputaci

Jediná špatná reference, často neopodstatněná, může znamenat zahození několikaleté, pečlivé, práce na budování značky. Pár špatných hodnocení dokáže „zabít“ Zbozi.cz či Heureka.cz a několik negativních poznámek na vašem FB profilu sníží důvěryhodnost značky na minimum. A co je nejhorší? Nereagovat.

Abyste se mohli věnovat strategickému rozhodování a vedení firmy, nabízíme vám pomoc - péči o vaši online reputaci. Budeme sledovat dění na sociálních sítích, zbožových srovnávačích, firemních katalozích a na dalších místech a reagovat na pozitivní i negativní reakce.

„Chraňte svoji značku a pečujte o ni“

Jak to funguje?

Marketingový konzultant pravidelně sleduje místa na internetu, kde vaše společnost působí a zároveň hlídá nové zmínky o vaší firmě. Na tyto zmínky a reakce konzultant samostatně reaguje a v případě komplikovanějších problémů ve spolupráci s vámi řeší vzniklé problémy. Výhodou konzultanta jsou jeho zkušenosti s řešením podobných situací z různých oborů – umí poradit, jak krizovou komunikaci řešit. Kromě řešení negativních zmínek naopak posílíme pozitivní signály a pomůžeme vám s jejich šířením.

Kontaktujte nás a my vám pomůžeme ochránit a šířit to, co jste tak dlouho budovali – dobré jméno firmy.

Nemáte čas brouzdat internetem?