WebGet

Intuitivní publikační systém webových stránek,
se kterým bude vaše firma ve světě vidět

Dělejte si věci po svém

Přejete si mít na svých stránkách přehledný katalog služeb nebo produktů? S WebGetem vám nic nestojí v cestě – tvorba katalogů pro zákazníky nebyla nikdy jednodušší. Snadno také nahrajete obrázky, změníte pozadí nebo pomocí bannerů usnadníte zákazníkovu cestu k cíli. Jednoduchá administrace vám umožní vzhled stránek jednoduše změnit. Ať už zvolíte jakoukoliv cestu, váš web bude 100% SEO friendly.

Snadná obsluha komplexního softwaru

I když je platforma pro správu WWW stránek WebGet postavená na nejmodernějších technologiích, k tvorbě svých stránek programovat opravdu nemusíte – základem tohoto publikačního systému je totiž jednoduchá administrace. Nenechte se zbytečně zdržovat při práci, když nemusíte. Vzhled stránek vám zásadním způsobem umožní ovlivnit intuitivní ovládaní spolu s předdefinovanými šablonami.

Web chytrý jako telefon

Při tvorbě stránek je našim cílem, aby byl váš web co nejrychleji viditelný pro internetové vyhledávače. A zároveň byl základem pro efektivní internetový marketing. Rychlé načítání stránek, optimalizovaná struktura, jednoduchá navigace a automatická detekce zobrazovací plochy – moderní web vás dobře prezentuje na velkých obrazovkách klasických desktopu i na jakkoliv malém mobilním zařízení.

Služby třetích stran WebGet využívá technologie

Pojďme začít spolupráci