CentralNews

Chytrý nástroj pro mailing

Pomůže vám budovat komunitu pravidelných zákazníků

CentralNews pracují za vás

Propojením svého e-shopu s CentralNews získáte detailní prodejní statistiky a podklady pro přesnou datovou analytiku. A díky nim i snadnou návaznost na budoucí kampaně. Kromě běžných newsletterů tak posíláte i automatické e-maily a zprávy reagující na události typu dokončení objednávky, opuštění košíku, neaktivitu uživatele nebo svátek. CentralNews tak pracují za vás. Šetříte si čas na řízení firmy. Nebo na svou rodinu. Díky nástroji CentralNews získáte možnost propojení a automatizace nejen jednotlivých newsletterů, ale také rychlých SMS kampaní.

Využijte kanál s mírou otevření 96 %

Krátké textové zprávy (SMS) představují další silný marketingový nástroj. Prodejní kanál, který přitom vaše konkurence pravděpodobně opomíjí. Přesto, že podle statistik je míra otevření SMS v průměru neuvěřitelných 96 %. Vy ale zákazníka snadno zastihnete s rychlou nabídkou prakticky kdykoliv. Úspěšný marketing akčních slev tak máte doslova v kapse. Samozřejmostí je možnost všechny SMS a emailové kampaně přesně zacílit na správné příjemce pomocí reálných dat pocházejících z objednávek v e-shopu. Tím získáte náskok před každým, kdo jen nazdařbůh posílá obyčejné newslettery.

Funkce, se kterými si rádi potykáte

CentralNews poskytuje kromě specializovaných nástrojů pro e-shopy také standardní funkce, které nabízejí všechny dobré e-mailingové nástroje. Mezi nimi najdete třeba tvorbu tradičních newsletterů pomocí připravených šablon, segmentaci zákazníků, možnost omezit práva uživatelů, API, statistiky, odhlašování nebo nové registrace z libovolné url adresy.

Služby třetích stran Jaké technologie CentralNews používá

Pojďme začít spolupráci