K úspěchu nepotřebujeme kouzla

Stačí nám vědomosti, přesné zadání, zkušenosti a tvrdá data

Projděte si krok za krokem

Jak vzniká nový projekt

Myšlenka

Na začátku je dobrá myšlenka – prostě nápad. Dělat věci jinak a lépe. Než se ale celý náš tým pustí do práce, čeká i vás několik schůzek. U nás na firmě, nebo my přijedeme k vám. Potřebujeme se totiž hodně ptát. Čím víc věcí si vyjasníme hned na startu, tím méně překážek se na cestě k cíli objeví. A bez vašich zkušeností se správným směrem nevydáme. Budeme se ptát na konkurenci, na vaše zákazníky i klíčová slova. Tak vznikne předobraz vašeho budoucího webu.

Vzhled

Na základě schůzek a analýz vytvoříme dokumentaci úprav a funkcí. Vše vám zprostředkuje projektový manažer. Začneme dělat na modelu webu (tzv. wireframe). A na grafice. Protože je to obal, co prodává. Ani my nemáme rádi stereotyp. Nebo šeď. Proto spolupracujeme s více externími grafiky. Pokud se vaše představy protnou, odsouhlasený návrh pro titulní stránku převedeme i na další části webu. A od grafiky je jen krůček k realizaci.

Realizace

Základem funkčnosti webu a budoucího bezproblémového rozvoje je precizně napsaný kód. Také proto váš nový e-shop vzniká na dočasné adrese. Tady už do vznikajícího e-shopu můžete vkládat obsah. A vyzkoušet si funkcionalitu, administraci a ovládání. Je opravdu intuitivní? Daří se vše podle představ? Funguje napojení na externí systémy? K ruce proto máte kromě projektového manažera i podporu na naší „hot lince“.

Podpora

Ovládnout e-shop vám pomůže naše technická podpora. A to ještě před ostrým startem. Ještě než e-shop dokončíme, tak jej společně otestujeme a vyladíme. Aby šlapal jako závodní stroj. A pomůžeme vám také hned na začátku získat náskok před konkurencí. Marketingový specialista vám k tomu dá konkrétní tipy. Cítíte, že taková spolupráce dává smysl? Vytvoříme vám celou marketingovou strategii s vhodnými kanály.

Inovace

Dobrá spolupráce je taková, když je dlouhodobá. A právě online podnikání není obor, který stojí na jednom místě. Nepřešlapuje, ale pádí dopředu. Proto se i o váš e-shop postaráme, aby byl i v budoucnu na špici. Budeme sledovat data a vyhodnocovat chování uživatelů. A na základě analýz najdeme způsoby, jak e-shop pomocí individuálních úprav stále vylepšovat. Základem všeho bude vždy dobrý nápad.

Poznejte

Naše produkty

EasyShop
E-shopová platforma, u které se vám i zákazníkům nad množstvím funkcí zatají dech. Obchod, který prodává 365/7/24.
Kompatibilita
WebGet
Perfektní první dojem vyhrává. A ten špatný se pak jen těžko mění. Funkční, vyladěný a designově efektní web bude tou nejlepší vizitkou vaší firmy.
Kompatibilita
CentralNews
Nejsnáze přivedete zákazníka, který vás už zná. Pomocí chytrého nástroje na emailový marketing i vy poznáte, že „maily“ nejsou jen obtížný spam.
Kompatibilita
MediaDoctors
Úspěch každého obchodu dělají až spokojení zákazníci. Naučíme kolemjdoucí, aby před vaším obchodem vytvořili frontu.
Kompatibilita

Pojďme spolu dělat velké věci