Napojení na aplikace třetích stran: ABRA FlexiBee

31. 10. 2019
6 min

Na začátku úspěšného podnikání bývá nápad na perfektní výrobek nebo službu. Když ale chce firma zdravě růst i do budoucna, potřebuje její vedení pro svá rozhodnutí přesné podklady. A k nim i tvrdá čísla. A ta dodá tzv. informační systém.

Obsah

 1. Proč využívat tzv. aplikace třetích stran?
 2. Přehled o celé firmě vám dá informační systém
 3. IS dokáže sladit skladové zásoby na více prodejnách
 4. VeseleKostky.cz: příklad napojení ABRA FlexiBee
 5. Specifické požadavky nejsou pro rozšíření překážkou
 6. Pohled IT STUDIO: implementace ABRA FlexiBee je snadná
 7. A umožňuje využít specifické funkce

1. Proč využívat tzv. aplikace třetích stran?

Naši klienti často přicházejí se specifickými požadavky pro širokou administraci ve svém e-shopu. Náročná klientská přání ale často přesahují možnosti běžných e-shopových řešení. Proto tato individuální vylepšení řešíme pomocí tzv. aplikací třetích stran.

Jednou z aplikací, se kterou se našim klientům opravdu dobře pracuje a kterou jim i my pro bezproblémovou implementaci, dobrou cenu a případnou perspektivu snadného rozšiřování doporučujeme, je informační systém ABRA FlexiBee.

2. Informační systém vám dá přehled o celé firmě

Sladit aktivity jednotlivých oddělení a dostat z nich požadovaná data vám pomůže chytrý nástroj – informační systém. Představte si třeba sadu několika programů integrovaných do jednoho celku. Komunikují spolu a sdílejí si data do přehledných grafů, tabulek a koláčů. Toto jsou ale strategická manažerská rozhodnutí. Vhodný informační systém ale bude vás i vaše podnikání kormidlovat k úspěchu také v případě, když obstojíte i v každodenních situacích. Na první pohled jednoduchých, přesto klíčových. Informační systémy tak usnadňují rychlé fakturování, poskytují korektní údaje pro účetnictví a mají význam i mimo prostředí vlastní firmy. Třeba zákazníkům ukazují přesné skladovosti.

3. IS dokáže sladit skladové zásoby na více prodejnách

ABRA FlexiBee je tedy informační systém vhodný jak pro e-shopy, tak i kamenné obchody. A proto vám i poskytne dokonalý přehled o celé firmě. Pokud k vašemu e-shopu náleží i jedna nebo více kamenných prodejen, FlexiBee je dokáže navzájem propojit. A sladit jejich skladové zásoby, objednávky i účetnictví.

 

To je i případ našeho klienta VeseleKostky.cz, kterému jsme informační systém implementovali

 

4. VeseleKostky.cz: příklad napojení ABRA FlexiBee

VeseleKostky.cz, velký obchod s LEGO stavebnicemi, je úspěšný e-shop postavený na platformě EasyShop. K e-shopu ale má i kamennou prodejnu. Aby klient sladil skladové zásoby pro off-line prostředí i pro e-shop a nenabízel dávno prodané zboží, rozhodl se implementovat informační systém.

Propojení ABRA a EasyShopu se vždy řídí individuálními požadavky konkrétního e-shopu. Přesto nebyl ani v tomto případě problém provést napojení informačního systému do několika dnů.

Proč volba obchodu VeseleKostky.cz padla právě na ABRA FlexiBee?

5. Specifické požadavky nejsou pro rozšíření překážkou 

Především klient v případě „ABRY“ za odpovídající cenu dostal systém, který mu plní všechny požadavky. Navíc díky modulárním funkcím v případě takové potřeby umožní v budoucnu rozšíření. ABRA FlexiBee je také jednoduchá na implementaci.

Aktuálně Veselé kostky díky informačnímu systému ABRA FlexiBee operativně pracují se skladovostí, v prostředí informačního systému si řídí nejen ceny, ale také účetnictví a vystavování faktur. To samozřejmě kvůli legislativě nejde v administraci e-shopu dělat tak efektivně jako ve specializovaném systému.

6. Pohled IT STUDIO: implementace ABRA FlexiBee je snadná

Protože má ABRA jednoduché komunikační metody, je pro nás napojení EasyShopu na FlexiBee snadné; v tomto případě nebyl problém systém do několika dnů napojit. Navíc máme jako firma zkušenosti z desítek dalších napojení, kde jsme museli řešit individuální požadavky jednotlivých klientů – jinými slovy: pokaždé jsme „ABRU“ museli napojit jinak. A vždy ke klientově spokojenosti.

Informační systém ABRA je pro nás zajímavý ale i z jiného důvodu. Klientovi kromě implementace systému doporučíme také vhodného partnera pro implementaci (partner zajistí, aby spolu oba systémy – ABRA a EasyShop – komunikovaly a pracovaly s daty v požadovaném formátu, které jeden systém posílá a druhý čte a zpracovává).

7. A umožňuje využít specifické funkce

Zároveň u „ABRY“ umíme využít pro specifické funkce, jak EasyShop rozšířit: třeba jak data získané z informačního systému zpracovat a využít. Příkladem jsou data skladovosti – zákazník si tak zobrazí dostupnost konkrétního produktu na nejbližší nebo jinak vybrané pobočce.

 

Rekapitulace výhod ABRA FlexiBee:

 1. zaplatíte odpovídající cenu  
 2. modulární i specifické funkce umožní budoucí rozšíření  
 3. systém vám napojíme do několika dní  
 4. a doporučíme i vhodného zkušeného partnera pro implementaci

Vidíte budoucnost svého podnikání v perfektním přehledu o celé firmě a synchronizované spolupráci všech poboček?

Přidejte se taky k firmám, které díky tomuto informačnímu systému získávají náskok před svou konkurencí.

Napojení vašeho e-shopu na systém ABRA FlexiBee zajistíme po kontaktu na obchod@itstudio.cz nebo 541 243 658.

Nemáte čas brouzdat internetem?