Novinky: virtuální prohlídky od Googlu

3. 5. 2017
4 min

Fotografujeme virtuální prohlídky od Googlu

Jakožto specialisté na online marketing vám chceme nabídnout co nejširší služby v oblasti marketingu. Z toho důvodu jsme pro Vás připravili překvapení. Pokud máte kamenné pobočky a rádi byste vylepšili svůj profil na Googlu, ukázali vaši firemní kulturu nebo se chtěli svým zákazníkům pochlubit krásným zázemím svých poboček a showrooomů, dejte nám vědět a vytvoříme Vám virtuální prohlídku od Googlu napojenou na Street View.

Kde budete všude vidět?

  1. Virtuální prohlídka se zobrazí ve vyhledávání Google
  2. Virtuální prohlídka se zobrazí v mapách Google
  3. Virtuální prohlídka se zobrazí v Google+ účtu
  4. Virtuální prohlídku vám vložíme na Facebook
  5. Virtuální prohlídku vám vložíme na webové stránky
  6. Tím to ovšem nekončí. Je možné ji využívat i jako odkaz v automatickém emailovém podpisu nebo pomocí QR kódu na tištěných materiálech a vizitkách. Skvěle poslouží jako skvělý nástroj pro HR a ukázku firemní kultury.

Co je potřeba zařídit a jak probíhá focení?

V první řadě je třeba vybrat vhodnou dobu. Nejlépe, kdy je na místě nejméně lidí, tedy před otevírací nebo po zavírací době, popřípadě během obědové pauzy. Tohle opatření je z důvodu ochrany osobních údajů. V případě, že by se v tuto dobu nacházeli v místnosti lidé, museli bychom jim rozmazat obličeje a prohlídka nebude příliš reprezentativní.

Focení pak následně probíhá ve dvou částech. Prvně se vyfotí série alespoň deseti profesionálních fotografií. Google zajímavý informace, které co nejvíce napomohou vašim zákazníkům. Jsou jimi fotografie interiéru, exteriéru, platební možnosti, otevírací doba, zboží, vizuální styl, kontaktní informace nebo logo. V následné fázi se fotí samotná virtuální prohlídka, která je složena z jednotlivých kroků podle velikosti a členitosti místností.

Délka focení závisí na ploše, kterou vizualizujeme. Běžná kamenná pobočka je vyfocena do jedna a půl hodiny. Showroomy zpravidla do dvou hodin. Doba zhotovení je zhruba 3 – 7 dní od fotografování. Poté co je prohlídka po kvalitativní stránce schválená samotným Googlem, dochází k její publikaci na internetu.

Pro více informací a poptávku nás kontaktujte na e-mailu onlinemarketing@itstudio.cz

Ukázka virtuální prohlídky pro našeho klienta FD Sport

Nemáte čas brouzdat internetem?