Reshoper 2019

4. 2. 2019
4 min

29. ledna se konala v Praze největší česká akce pro e-shopy - Reshoper, které se účastnilo přes 4 000 zástupců českých a slovenských e-shopů a přes 100 vystavovatelů. Samozřejmě jsme na Reshoperu nemohli chybět ani my.

K parádně vybavenému stánku IT STUDIO mohl zamířit každý návštěvník akce a probrat s námi nejnovější trendy v online marketingu, nebo se s námi pobavit o tom co obnáší tvorba e-shopu na míru. A samozřejmě nikdo neodcházel s práznou. Na stánku jsme měli bar, kde náš profesionální barman namíchal každému zájemci osvěžující drink smíchaný na míru podle vlastní chuti - stejně jako naše shopy.

IT Studio na Reshoperu

Veletrh i program Reshoperu byl doslova natřískaný zajímavými přednáškami, workshopy i stánky. Sami jsme nevěděli, kam dřív skočit, proto nám udělalo velkou radost, když k našemu stánku zamířily desítky (snad i nějaká ta stovka) návštěvníků na kus řeči o individuálních e-shopech.

Kromě lahodného drinku si naši návštěvníci odnesli spoustu praktických informací, odpovědí na otázky ohledně tvorby e-shopů na míru a konkrétnější představy o řešení vlastních projektů. Zájemce jsme podrobně seznámili s našim realizačním kolečkem a vysvětlili význam a návaznost jednotlivých procesů od marketingových analýz a návrhů webu, přes řešení grafiky, programování a kódování až po spuštění, testování a optimalizaci celého projektu. Jednoduchou odpovědí, že s kvalitní technickou dokumentací zvládneme prakticky cokoliv, jsme potěšili zájemce o napojení na nejrůznější externí software a specifických požadavků.

I my jsme si samozřejmě udělali v průběhu akce čas a celý veletržní areál jsme si prošli. Kromě našich partnerů, se kterými spolupracujeme, jsme navštívili stránky mnoha zajímavých firem, které pomáhají e-shopům různými způsoby. Načerpali jsme spoustu inspirace pro další rozvoj našeho e-shopového řešení pomocí externích partnerů.

Z Rehsoperu jsme si odnesli mnoho poznatků, příjemných a užitečných kontaktů. Navázali jsme několik zajímavých partnerských spoluprací, které pomohou našim klientům. A jsme rádi, že se za námi i několik našich stávajících klientů zastavilo. Atmosféra i inspirace Reshoperu rozhodně předčily naše očekávání a už teď víme, že další akci si nenecháme ujít.

Nemáte čas brouzdat internetem?