Marketingová snídaně - jaro 2016

24. 2. 2016
4 min

Další marketingová snídaně je tu a s ní i možnost vyzvědět nové trendy v online podnikání a navázat kontakty s dalšími majiteli eshopů. Navštivte nás v našich kancelářích a věnujme se společně vzdělávání. Čeká na vás workshop tvorby obsahové strategie a způsob jejiho využití nebo význam mikrostránek pro vaše podnikání. To a mnohem víc při letošní první marketingové snídani od IT STUDIO.

WORKSHOP I SEMINÁŘE JSOU ZDARMA, NAVÍC JE PRO VÁS PŘIPRAVEN I CATERING

 

 

Témata workshopů

 

Tvoříme si obsahovou strategii 

Přednášející:Jakub Rejnuš (vedoucí marketingového oddělení)
 
Jakub vás provede tvorbou obsahové strategie. Přesvědčí vás, že ji potřebujete a ukáže vám na konkrétních případech, co kvalitní obsah dokáže. Díky jeho workshopu si zvládnete obsahovou strategii udělat sami. 
 

Jak využít potenciál mikrostránek pro růst konverzí

Přednášející: Tomáš Rokos (Projektový manažer a obchodní zástupce)
 
Tomáš se zaměří na představení mikrostránek, jako účinného nástroje pro podporu prodeje i budování značky. Během své přednášky se seznámíte nejen s tím, proč je dobré satelitní weby dělat, ale zároveň jaké možnosti se vám díky nim otevírají. v rámci povídání také objevíte rozdíl mezi obsahovou a prodejní mikrostránkou i to jak je nejlépe využít ve svůj prospěch.
 

Skoncujte s hledáním zboží a skladujte efektivně - jak na to? (hostující přednáška)

Přednášející: Jiří Kašpar (sales manager)
 
Jirka Vám představí novou online službu Instantní sklad, která vede ke zvýšení pořádku a efektivity ve Vašich skladech. Co je to vlastně Instantní sklad? Jedná se o skladový nástroj se čtečkou čárových kódů, který Vám urychluje hledání zboží ve skladu a zjednodušuje vyskladnění, přesun a příjem zboží na sklad. Dozvíte se tedy jak jednoduchou formou můžete lépe ustát sezónní výkyvy. Dále taky odpovědi na otázky typu - Jak rychle může začít efektivně pracovat brigádník v našem skladu bez záměn a drahých vratek?
 

Organizační informace

Přednášky proběhnou v zasedací místnosti ve 2. podlaží (1. patro) budovy CERIT (Vědeckotechnický inkubátor při Masarykově univerzitě v Brně).

Datum konání

Čtvrtek 12. 5. 2016

Adresa

Botanická 68a, 602 00 Brno ( mapa ). Parkování pro vás zajistíme přímo v areálu Masarykovy univerzity.

Program

 
  • 8:30: Příjezd účastníků + snídaně
  • 9:10 - 9:55: První přednáška
  • 10:05 - 10:50: Druhá přednáška
  • 11:00 - 11:45: Třetí přednáška
  • 11:45 - ??: Prostor pro diskuzi a vaše dotazy s konkrétními marketingovými specialisty a networking
 

REGISTRUJTE SE VČAS NA OBCHOD@ITSTUDIO.CZ MÁME POUZE 30 MÍST

Nemáte čas brouzdat internetem?