Tvorba e-shopů na míru

E-shopy na míru stavíme pomocí vlastní platformy EasyShop.

I vám vyrobíme obchod, který pro vás bude pracovat 24/7.

Tvorba internetového obchodu: projděte si ji krok za krokem

Co s moderním e-shopem získáte?

Funkce šité pro podnikání

E-shop vám střihneme a připravíme jako dokonale padnoucí oblek. Na základě vzájemných schůzek vybereme správné funkce a moduly.

V internetu nezapadnete

Díky analýzám a preciznímu kódy jsou naše e-shopy přívětivé nejen pro zákazníky, ale také pro internetové vyhledávače.

Spokojení a věrní zákazníci

Vždy se k vám budou rádi vracet. E-shopy totiž děláme na základě potřeb zákazníků, ať už jde o obchod s elektronikou nebo kuchyňskými potřebami.

Internetové obchody tvoříme precizně

 • Tvorba e-shopu ale začne dobrým nápadem

  Ze začátku tvorby e-shopu se budeme hodně ptát na vás business.

  Na začátku je dobrá myšlenka – začít dělat věci jinak a lépe. Bez vašich zkušeností se ale při tvorbě e-shopu správným směrem nevydáme. Proto než se ale náš tým na internetovém obchodu pustí do práce, čeká vás několik schůzek. U nás na firmě, nebo si zajedeme k vám. Čím věcí se tedy dozvíme hned na startu, tím méně překážek nás na cestě k cíli čeká. Budeme se vás ptát na konkurenci, na vaše zákazníky i na klíčová slova. Tak vznikne předobraz vašeho budoucího webu.

 • Design a strukturu vám vytvoříme na základě dat

  Design a strukturu e-shopu tvoříme na základě dat a výzkumu.

  Výstupem schůzek a analýz bude dokumentace úprav a funkcí. Ty vám zprostředkuje náš projektový manažer. Začneme pracovat i na tvorbě modelu e-shopu (tzv. wireframe). A protože je to obal, co prodává, tak i na grafice.  Ani my nemáme rádi stereotyp a šeď. Na e-shopech proto spolupracujeme s více externími grafiky. Líbí se vám návrhy titulní stany? Převedeme je i na další části webu. A od grafiky už je jen krůček k realizaci.

 • E-shopy stavíme na precizním kódu

  V průběhu realizace si e-shop vyzkoušíte.

  Základem funkčnosti webu a budoucího bezproblémového rozvoje je už při tvorbě webu pečlivě napsaný kód. Proto váš nový e-shop vzniká na dočasné adrese. Tady už do vznikajícího e-shopu vkládáte obsah. A nejen to. Vyzkoušíte si jeho funkcionalitu, administraci a ovládání. Je pro vás dostatečně intuitivní? Funguje napojení na externí systémy? Aby vše šlo podle představ, k ruce máte kromě projektového manažera i podporu na naší „hot lince“.

 • S naší podporou vám vše pošlape

  V ceně e-shopu je i pohotová technická podpora.

  Technická podpora vám pomůže nastavit a ovládnout všechny funkce e-shopu. A to ještě před ostrým startem. Ještě než e-shop dokončíme, tak jej společně otestujeme a vyladíme. Aby hned na startu šlapal jako závodní stroj a získal vám náskok před konkurencí, od marketingového specialisty dostanete konkrétní tipy. Když se přesvědčíte, že taková spolupráce dává smysl, vytvoříme vám s vhodnými kanály celou marketingová strategie.

 • Nezůstaňte stát na jednom místě

  Postaráme se, aby byl e-shop v kondici i do budoucna

  Dobrá spolupráce je taková, která vidí dál než na první roh. A ani online podnikání není obor, který přešlapuje na jednom bodu. Místo toho pádí dopředu. Budete sami takovému tempu stačit? Proto se postaráme, aby byl váš e-shop i v budoucnu na špici. Budeme sledovat data a vyhodnocovat chování uživatelů. A na základě analýz najdeme způsoby, jak e-shop pomocí individuálních úprav stále vylepšovat.