Podporujeme Kouzelnou Almaru - revoluční způsob doručení zásilek

18. 9. 2013

EasyShop - online aplikace pro internetový obchod je jedna z mála platforem, která podporuje zcela nový způsob doručování zásilek koncovým zákazníkům.

Co je Kouzelná Almara a jak funguje?

Kouzelná Almara je automat na vydávání zásilek, který nyní naleznete na bezmála 60 veřejných místech po celé České republice a jejich počet neustále roste. Princip fungování je kouzelně jednoduchý - zákazník eshopu si nechá zaslat objednané zboží do zvolené Kouzelné Almary. Jakmile je zásilka doručena, zákazník obdrží 2 unikátní PINy, které zadá na displeji Kouzelné Almary, schránka se otevře a zboží je vydáno.

Kouzelná Almara

Jaké jsou výhody pro koncového zákazníka?

Koncový zákazník především není limitován žádnou otevírací dobou ani pracovními dny. Odpadá zdlouhavé stání ve frontě na poště nebo vyhlížení kurýra. Výdej zásilky trvá pouze 15 vteřin. Zákazník také ušetří na poštovném - doporučená koncová cena pro zákazníka je 59 Kč. 

Co přináší Kouzelná Almara eshopům?

Provozovatel eshopu vychází vstříc svým zákazníkům a umožňuje jim osobní odběr zboží téměř po celé ČR. Získává přehlednou správu a editaci zásilek, automatické svozy po ČR a pojištění zásilek do 50 000 Kč v ceně služby. Míra vratek činí pouhých 1,2%, za které se neúčtuje žádný extra poplatek.

Kde se dozvím více informací?

Pro více informací o Kouzelné Almaře navštivte internetové stránky  www.KouzelnaAlmara.cz .

Co mám udělat pro to, aby můj eshop mohl nabízet zasílání do Kouzelné Almary? 

Kontaktujte nás prostřednictvím nezávazného poptávkového formuláře .comments powered by Disqus
Nemáte čas brouzdat internetem?